Start arrow P arrow Pięć Dwa Dębiec arrow Graffiti

Jeste¶ fanem hip hopu? Zarejestruj się, dodawaj teksty i razem z nami rozwijaj największy serwis z tekstami piosenek polskiego hip hopu.

Szybka rejestracja

Pięć Dwa Dębiec - Graffiti Drukuj

Kto gra w bity? a kto graffiti? Kto obala mity? i kto je tworzy? W domu, po kryjomu lub na dworze, w srebrze i kolorze Jest tylko jeden CDN gdzie znajdziesz drugie SBC RW razem więcej, uważaj! dopadn± cię Chcesz to sprawdzić, zapytam cię jeszcze raz Chcesz się zbła¬nić (***** jaki *****) Nie podchod¬, bo po co ma to co tak mocno przewyższa cię Okazać potem się przy tobie jeszcze większe, jeszcze potężniejsze Jeszcze silniejsze, jeszcze piękniejsze Sztuka której nikt nie oszuka, ty, ty i ty i ty Nie dla ciebie mity odejd¬ z tej gry Bo pies jest zły, już szczerzy kły Trzyma farta na twardo z pogard± warczy Kiedy patrzy na partaczy którym nigdy nie wybaczy Wiesz co to znaczy, wiesz? wiesz co to znaczy? taak wiesz? wiesz? Kto się tym bawi, a kto tym żyje Kto za dużo pali, a kto za dużo pije Kto hardcorowo z zacięciem ponad skale A kto *****owo, z przegięciem od*****la chałę Kto to zaczyna, kto w tym od lat Kto brat dla brata, kto *****a w¶ród ***** Chłopaki z farbami, do ¶cian przyssani Obstawka i bombing wszystko między nami Między Poznania ¶cianami wypad na jard Zasłuchani w swe oddechy, aby tylko zd±żyć Szybkich trampków użyć, ejj chłopaki zaczynam się nudzić W nocnym chłodzie słychać tylko ulicy tętno Teraz gdzie indziej, szybciej, szybciej biegn± Tu taki tam aut line'a, a tu jakie¶ srebro To w centrum jest hardcore, ***** istne piekło Teraz soul na aleje ¶więty Marcin i punkt zero Z chłopakami z RW pod jedn± bander± Od bramy do bramy tak to się zaczyna Ł±cz±ca nas wię¬ jak stalowa lina Wszystkich razem nas trzyma Kto to wszystko, bo to wszystko Kat do kata palę bata i wymiatam Kto się tym bawi, a kto tym żyje Kto za dużo pali, a kto za dużo pije Kto hardcorowo z zacięciem ponad skale A kto *****owo, z przegięciem od*****la chałę Kto to zaczyna, kto w tym od lat Kto brat dla brata, kto *****a w¶ród ***** To graffiti, to dla całej ekipy, to dla całej ekipy Sprawd¬, a jak to robi pierwsza liga!
 

Logowanie

Serwis zawiera

8797 tekstów piosenek
586 wykonawcówTeksty piosenek umieszczane s± w serwisie www.tekstyhh.pl w celach informacyjnych i edukacyjnych oraz służ± do użytku prywatnego
© tekstyhh.pl - Teksty piosenek hiphop 2004 - 2020