Start arrow O arrow O.S.T.R. arrow Dwie strony gry

Jeste¶ fanem hip hopu? Zarejestruj się, dodawaj teksty i razem z nami rozwijaj największy serwis z tekstami piosenek polskiego hip hopu.

Szybka rejestracja

O.S.T.R. - Dwie strony gry Drukuj

Halo!!! Je¶li liczysz na *****one reklamy coca-coli, liczysz na to lub inne ¶cierwa w stylu Edyty Górniak, we¬ to wyrzuć, wył±cz t± płytkę, wył±cz, wył±cz, nie jest dla Ciebie, nie to jest do tych co rozumiej± jak jest, o co Be, dla tych wszystkich, o co Be...
Aha tak jest, aha 2003, uuuu tak jest, sprawd¬ to w sobie, ruszaj rękoma pod sufitem, pod sufitem, to jest tak, że mam dzisiaj bardzo dobry humor i musze go zrealizować, O.S.T.R, aha tak jest O.S.T.R, O.S.T.Rrrrr. Znam paru co nazwali snoba *****ysynem, a sami non stop za***** zmarszczeni jak rodzynek, ambicje koji Guinnes w kuflu brudnym, jakby to przełożyć na rynek, głupków dupki, synek kup tu to co Ci dusza zapragnie jak nie zostaje wierzyć w reinkarnację, kasa niby to na ulicy leży? Padniesz? Odwiedzisz sam się na ¶wiecie tamtym, pumpy pampy, lumpy szamty, kup mi zastrzyk dzi¶ nie ma, że opór wiek nie posiada hantli lamp siękat topór , od lat idiotów władza sprzedajna jak bazar w kuluarach fikcji nie każdy ¶wieci plomb± jak na reklamie Milki, w sercu utkwiło ż±dło wypijmy za prezesa Volvo, nie b±d¬ sztywny fakturki chroni± wszystkich, pijmy ZIOM ***** pijmy, pijmy!!!

Tu masz T i emperaturę J i B i Le ukazuja rytmy każdy medal ma dwie strony to nie [?] ani Młode Wilki spójrz na budynki.

Tu masz t i emperaturę J i B i Le ukazuja rytmy, każdy medal ma dwie strony to nie [?] ani Młode Wilki spójrz na budynki.

Pojęcie lu¬ne, poukładane życie jak puzzle choć bywa różnie, ważne by nie być durniem tu gdzie im być nie wypada, porażki w łez wodospadach, sen o układach, bo w układach władza, znów do szaleństwa doprowadza my¶l ta, otwarta z chorobami krypta, pergamin ziszcza przed czym ostrzegała biblia, kłóc±c ludzi po religiach, dosyć nam bydła a’la Texas, prawda zawarta w tekstach w nich mesjasz w dziwnym ¶wiecie jak Czesław, zapytaj ludzi o zdanie powielane jak skaner, seryjny lament z nim nadzieja w parze, co palcem wskaże może być twoje podróż przez kojec, bycie gnojem to nie koniec jeszcze wiele szczę¶liwych komet, nie jeden projekt, nie jedna szansa, by nie za*****lać jak goniec, wozić się w dyliżansach, to przyjemno¶ci dostarcza stop Ziom, zobacz na tło, znika bogactwo, znów słychac to co ostatnio czyli lipa i hardcore na gło¶nikach, jak raz co¶ s*****isz nie licz na duplikat dobrej woli, passa znika jak artykuł z googli tak gra liga na raz sprawd¬ synchron na dwa zamknij oczy na trzy masz wszystko w gar¶ci i kręci się teatrzyk, i kręci się teatrzyk, i kręci się teatrzyk, i kręci się teatrzyk, i kręci się teatrzyk, i kręci się teatrzyk, i kręci się teatrzyk.
 

Logowanie

Serwis zawiera

8797 tekstów piosenek
586 wykonawcówTeksty piosenek umieszczane s± w serwisie www.tekstyhh.pl w celach informacyjnych i edukacyjnych oraz służ± do użytku prywatnego
© tekstyhh.pl - Teksty piosenek hiphop 2004 - 2020