Start arrow G arrow GrubSon arrow NATURA'lnie

Jesteś fanem hip hopu? Zarejestruj się, dodawaj teksty i razem z nami rozwijaj największy serwis z tekstami piosenek polskiego hip hopu.

Szybka rejestracja

GrubSon - NATURA'lnie Drukuj

ref. Wokół mnie wszystko co najlepsze : woda, ogień. ziemia powietrze.
Nie gubię się w bałaganie, nie tonę w bagnie, bo to natura pozwala mi żyć naturalnie.
Wokół Ciebie wszystko co najlepsze : woda,ogień, ziemia, powietrze. Nie zgub się w bałaganie, nie utoń w bagnie, bo to natura pozwala Ci żyć naturalnie..

1.Nie wiem jak Ty, ja tam wole góry lasy. Wystawić głowę i patrzeć z góry na syf.
Widzę często syfu napływ, brzydzę się boo to zły ma wpływ na piękno, dzika naturę i na nas samych. Jak tak dalej pójdzie to szybko przegramy.
Wszędzie coraz to lepsze technologie, coraz to większe markety za rogiem,
więcej na głowie, czy natura zza okien poszła w ogień z Bogiem, a wina bokiem.
Bo kieszenie Panie za głębokie. A tak chciałeś na polanie za blokiem usiąść sobie, poczuć zapach młodości, powiew świeżości i smak wolności.odsapnąć, bo ciągle pościg,
a od złych wiadomości masz już dość ich. Pora naładować baterie, każda okazja dobra wakacje, urlop, święta, ferie.Woda napoi, ogień ogrzeje, powietrze żyć pozwoli, Ziemia nakarmi Ciebie.

Ref. Wokół mnie wszystko co najlepsze...

2. Płynę czółnem w dół czarną chańczą, mijam konary, w sówary wpadam stamtąd.
Muszę wydostać się jak najprędzej inaczej wmłucą mnie komary wstrętne.
??? wędkę mam może połowie lub z chłopami ze wsi rąbnę po połowie.
Życie wiodę oparte na szacunku do darów natury, ludzi i ich kultur. Jestem swój *****, nie dyrektor kutas, zdobywam Babią górę w sportowych butach (butach). Robię czasem niezły użytek znajduje drewienko strugam jakąś ??. Robię płytę nową, jak wyjdzie stara.
Gdy jestem w mieście bujam się po barach. Zarażam innych miłością do jezior, od stycznia do grudnia trwa u mnie sezon. Sezon ??? Hip-Hop z ludźmi lasu. Podróżuję na pałę bez atlasu. Nie mam czasu na ? i inne gówna. Sprawdzam gdzie mnie nie było, jade to wyrównać.

Ref. Wokół mnie wszystko co najlepsze...
 

Logowanie

Serwis zawiera

8797 tekstów piosenek
586 wykonawcówTeksty piosenek umieszczane są w serwisie www.tekstyhh.pl w celach informacyjnych i edukacyjnych oraz służą do użytku prywatnego
© tekstyhh.pl - Teksty piosenek hiphop 2004 - 2020