Start arrow F arrow Fokusmok arrow Wiesz'ak S

Jesteś fanem hip hopu? Zarejestruj się, dodawaj teksty i razem z nami rozwijaj największy serwis z tekstami piosenek polskiego hip hopu.

Szybka rejestracja

Fokusmok - Wiesz'ak S Drukuj

Wiesz, stojąc po drugiej stronie barierek Nie zauważasz kto się wozi jak dawca nerek Gdzież? pytam gdy jako fan bez usterek i wad Chcesz widzieć ulubiony skład dla cyferek Świat jednak istnieje, myślisz o fakach Więc to tak, za cudzą kasę w dupę ci grzeje brat Fatalny znak, a jak, b*****ny fakt Poezji smak i skrupułów track padł Wiesz, ale niewiele jak jest Trele-morele, czyli biznes i przyjaciele Test mikrofonu i Aniele mój, pilnuj mnie Bo go zdzielę gdy ozorem miele ***** Ten, potencjalnie, mógłbym to zrobić Ale to boli mnie m*****nie Wiesz to fatalnie bo gdy mądry ustępuje Głupi mówi - frajer, a spod niego w dupę pluje Wiesz jak jest, gdy twardy biznes I poezja wchodzą w kolizję Stresy i konkurencja ostra Ciemne interesy jak cosa nostra (x2) Wiesz jak dzieciak są normy Tym którym zwisa to jak kita lisa Witalisa Niech laskę zasysa, bo Dopóki będę pisał to moja polisa, flow I technika tego diss'a jednego na sto, wiesz jak Jak to co to za klika? jak to czyja liryka? Jak to, to nikt nie fika? ja w to nie wierzę Bo mówisz - jak to? to gówno nie ma odpowiednika Jak to? kto to? oto Paktofonika Szczerze, ja nie należę do tych co tupią jak jeże Ostrożnie, wiesz, poważnie polecą w talerze W tych co za grosz nie mają szacunku Wiesz jak jest, frajerze Odważnie przy sterze, drapieżnie jak zwierzę F.O.K. zabierze ci słuchaczy niczym w Napsterze MP3 Wiesz co to znaczy? w rozpaczy wejdziesz na wieżę i skoczysz Bo widzę jak patrzysz na zerową ligę Polska, klimat i gry na Amigę Wiesz jak jest, gdy twardy biznes I poezja wchodzą w kolizję Stresy i konkurencja ostra Ciemne interesy jak cosa nostra (x2) Postrach fachowcom od spraw interesów Postaw na skład: Rah, Fok, Mag - żadnych stresów I ciśnień, spontanicznie wkład przemyśleń Bez zachłyśnięć i spięć ciśnień Mógłbym być, ale ból wyć każe mi A, że bez marzeń żyć się nie da w tym wymiarze Patrz co czas pokaże Każde ze zdarzeń darzę uwagą i widzę prawdę nagą Jak Afrodyta, a za nią Temida z wagą Dragon przeciwko plagom, gdy mówi stówa - mów dwie Mój Pigmalion chcąc nie chcąc głównie rzeŹbiąc w gównie Wiesz, już też również i tak ***** wszędzie Czy to z kobietom swą, czy z bandytą w urzędzie Brak pieniędzy, a cienko się przędzie bez przędzy Będzie lepiej - powiedz tym, którym pękają więzy z nędzy Drżący oddech małej przy policzku patrzę Kto prędzej więcej zdobędzie, my czy ci krętacze? Wiesz jak jest, gdy twardy biznes I poezja wchodzą w kolizję Stresy i konkurencja ostra Ciemne interesy jak cosa nostra (x2)
 

Logowanie

Serwis zawiera

8907 tekstów piosenek
586 wykonawcówTeksty piosenek umieszczane są w serwisie www.tekstyhh.pl w celach informacyjnych i edukacyjnych oraz służą do użytku prywatnego
© tekstyhh.pl - Teksty piosenek hiphop 2004 - 2013

 Forum FrancuskiRap.com