Start arrow F arrow Fokusmok arrow Tysiąc lat (feat.Gutek)

Jesteś fanem hip hopu? Zarejestruj się, dodawaj teksty i razem z nami rozwijaj największy serwis z tekstami piosenek polskiego hip hopu.

Szybka rejestracja

Fokusmok - Tysiąc lat (feat.Gutek) Drukuj

Tysiąc lat za jeden rok bez dni bez nienawiści,bez wojen i bez tych którzy dla korzyści zdradzą swych, tych którzy dali wiarę, zaufali im Tysiąc prawd za prawdę, która zawrze w sobie nić, tej po której znajdę, drogę którą iść Za jedno słowo, które wymową zwycięży milion nic nie znaczących słów Niech dalej niesie po całym świecie, że wszystko, to co dasz do ciebie wróci znów I każdy dzień I każda noc niesie nową wiarę, nową moc Problem w tym, że nieraz choćbyś chiał okiełznać ją, możesz ugiąć się i zachwiać, nagle stracić coś czego nigdy wcześniej nie znałes, czego nigdy nie zaznać możesz już, czego nigdy od siebie nie dałeś/ może nigdy nie zdażyć się już/ x2 Tysiąc snów za jeden w którym bym wyśnił to, co zrobić kiedy świt, oczom mym ukarze szarośc dni w świecie który chyba zabił stworców swych Tysiąc razy upaść, aby podnieśc się gdy nikt nie odnajdzie celu w tym, by pomóc ci ref.
 

Logowanie

Serwis zawiera

8907 tekstów piosenek
586 wykonawcówTeksty piosenek umieszczane są w serwisie www.tekstyhh.pl w celach informacyjnych i edukacyjnych oraz służą do użytku prywatnego
© tekstyhh.pl - Teksty piosenek hiphop 2004 - 2013

 Forum FrancuskiRap.com