Start arrow F arrow Fokusmok arrow Fiesta

Jesteś fanem hip hopu? Zarejestruj się, dodawaj teksty i razem z nami rozwijaj największy serwis z tekstami piosenek polskiego hip hopu.

Szybka rejestracja

Fokusmok - Fiesta Drukuj

C a ł a s a l a t e r a z m ó w i K a t o w i c e Raz - Katowice miasto Jedno na sto Ja to widzę jasno Jestem stąd a stąd Katowice miasto Znam jak kieszeń własną Masz to, to miasto Nie pozwala zasnąć Katowice miasto Jedno na sto Ja to widzę jasno Jestem stąd a stąd Katowice miasto Znam jak kieszeń własną Mają coś do nas, to poniosą fiasko Pierwsze - jesteśmy w klubie Po drugie - dobrze wiesz że tak lubię Po trzecie - skończ drinka i na parkiet To ostatnia taka impra Po czwarte - Dla nas klubowiczów fiesta Dawaj, tańcz, tańcz i nie przestań Brawa dla DJ'a (pszy ego ma) Niezły płyt zestaw ma i daje start Ubaw w klubach, wóda dla klienta Po knajpach się pętam, poznaj rezydenta Jedna flaszka pękła, pęknie następna Puenta - szał baj najt nabrał tempa W stylu oriental na parkiecie hentai z nią Ona piękna jak zdjęcia do Penthaus, flow Po procentach następna jest chętna, yo WłaŹ tu na stół, dla nas zrób szoł Bo Dla nas klubowiczów fiesta Dawaj, tańcz, tańcz i nie przestań Dla nas to jest tak jak obsesja Znasz to wiesz jak jest do rana nie spać Dla nas klubowiczów fiesta Dawaj, tańcz, tańcz jest the best time Wczesna godzina bez napięć jest jak W sylwestra za pięć dwunasta bez jaj Nie stój - puść miastu zwiastun Jaki masz nastrój? Dzisiaj się nie maskuj To jest tu, tu jest to w potrzasku W powietrzu, blasku świateł i brzasku Co? - Fiesta, klub studenta RRRobię no bo to lubię, burzę rozpętał Kto? - Majestat Kto? - Legenda FokuSmok? - Ten sam, zapamiętaj Nie pamiętasz jak dom wygląda? To dla ciebie Ciąg na*****ek wciąga. To dla ciebie W twojej głowie wszystko się pląta. To dla ciebie Ciąg na*****ek wciąga. To dla ciebie Dla nas klubowiczów fiesta Dawaj, tańcz, tańcz nie przestań Na raz - cała Silesia Najazd wściekłego jak DMX psa To dla tych z którymi od lat klimaty motam To dla nich kwestia kwota nie istnieje total Do bani, na bani, piątek, sobota, lokal Ochota na u-boat'a jak na kiti-cat'u kota "Co tam?" pytam, niespożyta energia membran Jak epidemia bez gram nie ściemniam Po prostu tu udaremniam postój Robię to bo znów wiem jak miejska chemia Dla nas klubowiczów fiesta Dawaj, tańcz, tańcz i nie przestań Dla miasta nastał czas wiesz jak fiesta Fiesta, fi, fi fiesta (x2)
 

Logowanie

Serwis zawiera

8797 tekstów piosenek
586 wykonawcówTeksty piosenek umieszczane są w serwisie www.tekstyhh.pl w celach informacyjnych i edukacyjnych oraz służą do użytku prywatnego
© tekstyhh.pl - Teksty piosenek hiphop 2004 - 2020