Start arrow B arrow Brożas & Buczer arrow Inni (feat. Kajman)

Jesteś fanem hip hopu? Zarejestruj się, dodawaj teksty i razem z nami rozwijaj największy serwis z tekstami piosenek polskiego hip hopu.

Szybka rejestracja

Brożas & Buczer - Inni (feat. Kajman) Drukuj

Nie oglądałem się za siebie, chciałem spełniać swoje sny. Uważaj, bo życie możesz zamienić w koszmar. Gdy w twym życiu najważniejsza tylko forsa. Styl jak porszak, ciśnie po tych trackach. Brożas i Buczer, jeden, drugi ma brata Całe lata, ha ! Czekaliśmy na ten przełom. Jeśli chodzi o crunk, w Polsce wiesz skąd to się wzięło. Nadal nie możecie z tym faktem się pogodzić, Dlatego nie jedna ***** próbuje nam zaszkodzić. Dla wielu to jest szok, dla innych graniczy z cudem. Na północy macie South, duszę towar, pije wódę. Inni od całej reszty, wciąż tkwimy w konsekwencji, Dalej pchamy tę rap grę, mimo twoich interwencji. Inni od całej reszty szarego społeczeństwa, Bo tu żyjemy w imię przyjaźni i braterstwa. Ref.: Inni od całej reszty, wierz mi ! Robimy rap, którym wyrabiamy prestiż. Na mikrofonach zaciskamy swoje pięści, Żeby zostali mocni, a słabi odeszli (x2) 2.Inni niż wszyscy, kto? Oka niewinny jest bliski dla bliskich ziom. Nawijanie i pisanie na kolanie rymów, Wciąż bity mi wcisnąć chcą. Takie tony w głowie są, nie od małolata. Takie tony chłonęła kartka, grą zarażony od smarka. To nie gines rekord biłem nie jednego dzieciaka, Daj mi chwilę , a zginiesz bo powiem kim jest twoja matka. Niesforny miś ? krwi , Jedna sąsiadka mi zamykała drzwi, Bo w krwi pełna była klatka. Dziś inni niż wszyscy, ale taki sam jak ty, To przywilej jest rap grać dalej, wjeżdżać tu na bit, To nie klip, to nie wykazu, to nie rap po kilka płyt to awans, koncerty w głowie myśli trzy jestem inny, jestem inny... jestem inny, jestem inny... jestem inny, jestem inny... jestem inny, jestem inny... jestem inny... Ref.: Inni od całej reszty, wierz mi ! Robimy rap, którym wyrabiamy prestiż. Na mikrofonach zaciskamy swoje pięści, Żeby zostali mocni, a słabi odeszli (x2) 2.Jak badboys, penee see? Willy woman, fuck with me. To zamach *****ysyny, bo jesteśmy żądli krwi. Jak big mamy majk, robię tu dirty south. Ostra amunicja panczy, uważaj bo pada strzał. Zrobie tutaj rzeź, jak ? I mam tyle tlenu w płucach, że pocisnę tu za trzech. Masz pech, a mój fart kolejne rozdanie kart. PTP dla mnie jak dla klapa na bijou checker for life . Kocham swoją dzielnicę jak ? Jaram się Nowym Jorkiem, lecz dla mnie w rapie rządzi Teksas. Czujesz to w wersach, od zawsze byłem inny. Teraz oni uczą się czegoś, co ja dostałem w genach. Zawsze wyróżniał mnie styl bycia styl życia jak ? *****ysyny trochę mam do ukrycia. Cała *****nia, wypad, masz przed sobą typa, Który nie przypadkiem sunie po bitach na nowych płytach. Ref.: Inni od całej reszty, wierz mi ! Robimy rap, którym wyrabiamy prestiż. Na mikrofonach zaciskamy swoje pięści, Żeby zostali mocni, a słabi odeszli (x2)
 

Logowanie

Serwis zawiera

8797 tekstów piosenek
586 wykonawcówTeksty piosenek umieszczane są w serwisie www.tekstyhh.pl w celach informacyjnych i edukacyjnych oraz służą do użytku prywatnego
© tekstyhh.pl - Teksty piosenek hiphop 2004 - 2020